PDIB Construction Paweł Skrzypczak
Poznań
banner

PDIB Construction partnerem inwestycji z certyfikatami

Doradztwo budowlane PDIB Construction w połączeniu z profesjonalnym wykonawstwem daje wymierne efekty. Wiele obiektów, przy powstaniu których mieliśmy przyjemność współpracować, niejednokrotnie zostało zauważonych i docenionych.

Budynek biurowy Malta House w Poznaniu uzyskał podwójną certyfikację LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) – złotą dla firmy Skanska, jako najemcy piętra budynku, oraz platynową dla całego obiektu. Również budynek biurowy Maraton uzyskał certyfikat LEED na poziomie Platinum. Budynek biurowo-handlowy „Finansista” w Poznaniu zdobył tytuł budowy roku, a obiekt „Galerii nad Jeziorem Zatorze” w Koninie w tym samym konkursie otrzymał wyróżnienie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budowlanych. Te sukcesy, które w części należą również do nas, w szczegółach opisujemy poniżej.

Maraton

Kolejny budynek biurowy klasy A - Maraton w Poznaniu, który uzyskał certyfikat w międzynarodowym systemie LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) na najwyższym, platynowym poziomie. Szerszy opis certyfikatu poniżej.

Więcej

Malta House

certyfikat

Certyfikację LEED dla całego budynku biurowego Malta House opisano poniżej. Również wewnętrzne powierzchnie najmu w tym budynku, zostały wykonane z zastosowaniem „zielonych rozwiązań”. Jedno z pięter, dla Najemcy Skanska, uzyskało  Certyfikat LEED Gold, co świadczy, iż posiada wszystkie cechy wydajnego i komfortowego miejsca do pracy, wygodnego dla pracowników i oszczędnego w eksploatacji.

Więcej

Malta House w Poznaniu

certyfikat

Budynek biurowy klasy A - Malta House w Poznaniu, posiada Certyfikat w międzynarodowym systemie LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) na najwyższym, platynowym poziomie. Jest to dowodem, że budynek jest energooszczędny, przyjazny środowisku (np. niskie zużycie wody) i zapewnia swoim Najemcom najlepsze i najzdrowsze warunki pracy. Szereg „zielonych rozwiązań” sprawia, że osoby w nim pracujące mogą liczyć na przestronne, słoneczne biura, z komfortową temperaturą zarówno latem jak i zimą. Jest to pierwsze wyróżnienie platynowym certyfikatem LEED w Wielkopolsce.

Więcej