PDIB Construction Paweł Skrzypczak
Osiedle Orła Białego 95/8, 61-251 Poznań
banner

PDIB Construction partnerem inwestycji z certyfikatami

Doradztwo budowlane PDIB Construction w połączeniu z profesjonalnym wykonawstwem daje wymierne efekty. Wiele obiektów, przy powstaniu których mieliśmy przyjemność współpracować, niejednokrotnie zostało zauważonych i docenionych.

Budynek biurowy Malta House w Poznaniu uzyskał podwójną certyfikację LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) – złotą dla firmy Skanska, jako najemcy piętra budynku, oraz platynową dla całego obiektu. Budynek biurowo-handlowy „Finansista” w Poznaniu zdobył tytuł budowy roku, a obiekt „Galerii nad Jeziorem Zatorze” w Koninie w tym samym konkursie otrzymał wyróżnienie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budowlanych. Te sukcesy, które w części należą również do nas, w szczegółach opisujemy poniżej.

 

 

Malta House

certyfikat

Certyfikację LEED dla całego budynku biurowego Malta House opisano poniżej. Również wewnętrzne powierzchnie najmu w tym budynku, zostały wykonane z zastosowaniem „zielonych rozwiązań”. Jedno z pięter, dla Najemcy Skanska, uzyskało  Certyfikat LEED Gold, co świadczy, iż posiada wszystkie cechy wydajnego i komfortowego miejsca do pracy, wygodnego dla pracowników i oszczędnego w eksploatacji.

Więcej

Malta House w Poznaniu

certyfikat

Budynek biurowy klasy A - Malta House w Poznaniu, posiada Certyfikat w międzynarodowym systemie LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) na najwyższym, platynowym poziomie. Jest to dowodem, że budynek jest energooszczędny, przyjazny środowisku (np. niskie zużycie wody) i zapewnia swoim Najemcom najlepsze i najzdrowsze warunki pracy. Szereg „zielonych rozwiązań” sprawia, że osoby w nim pracujące mogą liczyć na przestronne, słoneczne biura, z komfortową temperaturą zarówno latem jak i zimą. Jest to pierwsze wyróżnienie platynowym certyfikatem LEED w Wielkopolsce.

Więcej